با لباس یگان ویژه بچه گانه صورت خود را پاکسازی نمایید

مادری که به دخترش کمک می کند کفش های مدرسه بپوشد
برای برخی خانواده‌ها، فصل «بازگشت به مدرسه» شامل معاوضه بین گذاشتن غذا روی میز یا خریدن لباس مدرسه برای فرزندانشان است.

لباس یگان ویژه بچه گانه در کارگاه های خیاطی دوخته می شوند.

لباس

هیچ پدر و مادری نمی خواهد چیزهایی را که فرزندش نیاز دارد دریغ کند.

اما، برای خانواده هایی که در حال حاضر با مشکلات مالی روبرو هستند، لباس فرم مدرسه هزینه ای را به همراه دارد که برخی از والدین به سادگی قادر به پرداخت آن نیستند. 10 پوند برای چند پیراهن، 50 پوند برای یک کت بلیزر، 30 پوند برای یک جفت کفش جدید – هزینه به سرعت افزایش می یابد.

3.9 میلیون کودک در بریتانیا در فقر زندگی می کنند و در خانواده هایی زندگی می کنند که خرید غذا و سایر وسایل ضروری برای آنها یک مبارزه دائمی است. در نتیجه، کودکانی را می‌بینیم که با لباس‌های ناپاک و ناخوشایند یا لباس‌هایی که اصلاً یکنواخت نیستند به مدرسه فرستاده می‌شوند.

این جوانان با کنار گذاشته شدن، احساس خجالت یا نظم و انضباط بدون تقصیر خود مواجه می شوند.

فیبی، آرام و آنی سه کودکی هستند که ما در این زمینه حمایت کرده‌ایم. از طریق اقدام برای کودکان، خانواده های آنها کمک مالی کوچکی برای خرید لباس های فرم مدرسه خود دریافت کردند. برای مشاهده تأثیر چنین حرکت ساده حمایتی، به ادامه مطلب بروید.

فیبی
فیبی و مادرش الیزا در یکی از خدمات سالهای اولیه اکشن برای کودکان شرکت می کردند که کمک هزینه دریافت کردند. در آن زمان، اولین روز مدرسه فیبی به سرعت نزدیک می شد و او به یک فرم مدرسه کاملاً جدید نیاز داشت.

علیرغم اینکه الیزا می خواست مخارج دخترش را تامین کند، سوال می کرد که آیا آنها می توانند بیشتر از این پول خود را افزایش دهند. خانواده در تلاش بودند تا سرپا بمانند زیرا فقط به یک درآمد کوچک متکی بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *